021 - 41959
وبلاگ
         

5 دلیل برای اینکه هدایای تبلیغاتی برای هر کسب و کار حیاتی هستند
5 دلیل برای اینکه هدایای تبلیغاتی برای هر کسب و کار حیاتی هستند .
برای کسب و کار بهتر نیاز به هدایای تبلیغاتی به عنوان یک وسیله مقرون به صرفه برای رسیدن به مشتریان بالقوه بیشتر است. این روش بازاریابی ارزان قیمت است که مشتریان را در اختیار دارد. حتی بازیکنان جهانی به این استراتژی بازاریابی متوسل می شوند. برای شروع کار، هدایای تبلیغاتی به کاهش بودجه بازاریابی کمک و هنوز توجه مردم را جلب می کنند. هدایای تبلیغاتی به عنوان یک تاکتیک بازاریابی مقرون به صرفه برای سالها استفاده شده است. از کسب و کارهای جدید تا شرکت های بزرگ، این هدایا مورد علاقه بازاریابان هستند.
وب سایت sageworld.com آمار جالبی در مورد استفاده از هدایای تبلیغاتی را ذکر کرده است. برخی از آنها عبارتند از :
: USA
8 نفر از 10 نفر ، مصرف کننده 1 تا 10 محصول تبلیغاتی هستند.
6 نفر از 10 نفر از این مصرف کنندگان هدایای تبلیغاتی خود را تا دو سال نگهداری می کنند .
85% از مردم پس از دریافت یک آگهی تبلیغاتی، با تبلیغ کننده تجارت می کنند .
31% از مصرف کنندگان U.S یک کیسه تبلیغاتی دارند .
89% از مصرف کنندگان می توانند حتی دو سال پس از دریافت یک محصول تبلیغاتی تبلیغ را به یاد بیاورند .
63% از مصرف کنندگان هدایای تبلیغاتی خود را هنگامی که مورد نیاز نیستند، به فروش می رسانند.
اهمیت هدایای تبلیغاتی برای ارتقاء کسب و کار می تواند از این آمار ها محاسبه شود. بر اساس یک مطالعه توسط PPAI، 94 درصد از مردم به یاد می آورند که در آنها یک هدیه تبلیغاتی دریافت کرده اند. مطالعه نشان می دهد که 83 درصد از مصرف کنندگان دوست دارند هدایای تبلیغاتی داشته باشند که پیام تبلیغاتی داشته باشند. کسانی که محصولات را دریافت می کنند، 85٪ از آنها با تبلیغ کننده تجارت می کنند. علاوه بر این، 58 درصد از مصرف کنندگان مورد بررسی گفتند که اقلام هدیه را از یک سال به چهار سال نگه می دارند. دیگر اهمیت آمار نشان داده شده توسط این مطالعه است که 89 درصد از مصرف کنندگان گفتند که می توانند نام یا نام شرکت تبلیغ کننده را برای 24 ماه پس از دریافت اقلام به یاد بیاورند. علاوه بر این، هدایای تبلیغاتی، تعداد بسیار بالایی از ارجاع مشتریان را که از اقلام هدیه راضی هستند، به ارمغان می آورند. این آمار حیاتی تاکید بر اهمیت هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و شناسایی نام تجاری است. کسب و کارهای کوچک و بزرگتر اهمیت هدایای تبلیغاتی را برای رسیدن به افزایش تعداد افراد در یک بازار رقابتی به رسمیت می شناسند. اقلام هدیه با بسته بندی محصول با کیفیت بالا، گیرندگان را جلب می کنند و توجه خود را به کسب و کار شرکت جلب می کنند. این محصولات آرم و نام تجاری شرکت چاپ شده است.
یک هدف از تمرکز دادن به فروش کالا تبلیغاتی این است که علاقه مشتریان به کسب و کار را جلب کند. برای نتایج بهتر، بازاریابان از هدایای تبلیغاتی مارک دار استفاده می کنند که دریافت کنندگان می توانند برای چندین ماه استفاده کنند. چنین محصولات با کیفیت به مشتریان کمک می کند تا با یک نام تجاری ارتباط برقرار کنند.
این به این معنی است که توزیع یک بار از اقلام هدیه به اندازه کافی مناسب است تا مشتریان را با نام تجاری خود در ماههای مختلف درگیر کنند. قوانین و مقرراتی که اکثر بازاریابها برای تبلیغات تبلیغاتی دنبال می کنند، مواردی است که روزانه استفاده می شود.
این هدایا ممکن است قلم، تقویم، پد موش، چتر، بطری آب، مرهم لب و غیره باشد. با این حال، بازاریابان با تجربه یک استراتژی خلاقانه را دنبال می کنند. آنها مواردی را انتخاب می کنند که نه تنها مفید اما منحصر به فرد و با کیفیت بالا برای تاثیر گسترده تر است.

5 دلیل برای اینکه هدایای تبلیغاتی برای هر کسب و کار اهمیت دارد:
01. بازاریابی موثر با هزینه کم بسیاری از شرکت های کوچک تنها می توانند یک کمپین تبلیغاتی قریب الوقوع در مقیاس وسیع را بپوشند و در سراسر رسانه های واگرا گسترش پیدا کنند. اما هنوز هم می توانند اهداف بازاریابی خود را با کمپین تبلیغاتی محصولات کم هزینه دست یابند. بسیاری از محصولات کم هزینه تبلیغاتی برای راه اندازی مجدد وجود دارد. بازاریابی موثر اکثر تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی قیمت ها را برای توزیع انبوه بسیار پایین نگه می دارند. قیمت اقلام هدیه کم است، اما تاثیر آن بر دریافتکنندگان زیاد است. به گفته Sageworld.com، لیوان ها، به طور خاص، تبلیغات موثر هستند چون 57 درصد از مردم توانستند تبلیغ کننده را در یک لیوان بنامند. بنابراین محصولات به ارزش سرمایه گذاری شما کمک می کند. شما مشتریان خود را با یک پیشنهاد ساده برنده خواهید شد.

02. تشخیص نام تجاری فوری به رسمیت شناختن نام تجاری بدان معنی است که مصرف کنندگان می توانند بلافاصله شرکت خود و محصولات یا خدمات خود را شناسایی کنند، در حالی که آرم شما را نشان می دهند. به عنوان مثال، مردم می توانند بلافاصله کسب و کار فست فود مک دونالد را در دیدن آرم قهوه ای زرد آن را تشخیص دهند.
هدیه ای از آیتم های تبلیغاتی به مشتریان به آنها کمک می کند تا در یادآوری و به رسمیت شناختن کسب و کار خود کمک کنند. این یکی از دلایل اصلی توزیع وسایل تبلیغاتی است. مقاله ای که در technomarketinginc.com منتشر شد، بیان می دارد که 89 درصد از مصرف کنندگان می توانند به تبلیغات تبلیغاتی یک محصول تبلیغاتی که در دو سال گذشته دریافت کرده اند را به یاد بیاورند.

این هدیه به مدت طولانی در خانه ها و دفاتر و یا اتومبیل ها و غیره باقی می ماند، و به یادآوری آن ها از کسب و کار و شرکت شما است. در واقع، مصرف کنندگان به طور متوسط ​​6.6 ماه به محصولات تبلیغاتی آویزان هستند. دفعه بعد، هنگامی که آنها لوگوی خود را می بینند، فورا هدیه و کسب و کار شما را به یاد می آورند. مشتریان کسب و کار خود را حتی بیشتر به یاد داشته باشید اگر شما هدیه آنها یک مورد مارک. آنها کسب و کار خود را با شناخت محصولات خود هنگامی که خرید می کنند پاداش می دهند.

هدیه ای از آیتم های تبلیغاتی به مشتریان به آنها کمک می کند تا در یادآوری و به رسمیت شناختن کسب و کار خود کمک کنند. این یکی از دلایل اصلی توزیع وسایل تبلیغاتی است. مقاله ای که در technomarketinginc.com منتشر شد، بیان می دارد که 89 درصد از مصرف کنندگان می توانند به تبلیغات تبلیغاتی یک محصول تبلیغاتی که در دو سال گذشته دریافت کرده اند را به یاد بیاورند. شناخت برند این هدیه به مدت طولانی در خانه ها و دفاتر و یا اتومبیل ها و غیره باقی می ماند، و به یادآوری آن ها از کسب و کار و شرکت شما است. در واقع، مصرف کنندگان به طور متوسط 6.6 ماه به هدایای تبلیغاتی آویزان هستند. دفعه بعد، هنگامی که آنها لوگوی خود را می بینند، فورا هدیه و کسب و کار شما را به یاد می آورند. مشتریان کسب و کار خود را حتی بیشتر به یاد داشته باشید اگر شما هدیه آنها یک مورد مارک. آنها کسب و کار خود را با شناخت محصولات خود هنگامی که خرید می کنند پاداش می دهند.


03. قرار گرفتن در معرض بیشتر از کسب و کار شما تبلیغات در تلویزیون یا تابلو تبلیغات از طریق چشم شما بلافاصله در چند ثانیه عبور می کند. اما، اقلام هدیه در اغلب موارد در حال استفاده هستند و در مقابل چشم هستند. به عنوان مثال، مصرف کنندگان یک هدیه ای زیبا از طراحی مد روز برای طراحی لباس را برای بسیاری از روزها می پوشانند. یا، آنها اغلب از چای یا قهوه تکه تکه می شوند. چنین freebies یک راه عالی برای افزایش روزافزون کسب و کار شماست. هدایای تبلیغاتی طبق گزارش Ppai.org، 76.1 درصد از شرکت کنندگان می توانند نام تبلیغ کننده را در محصول تبلیغاتی که در 12 ماه گذشته دریافت کرده اند، به یاد بیاورند. در مقایسه، تنها 53.5 درصد از شرکت کنندگان می توانند نام یک تبلیغ کننده را که در هفته گذشته در مجله یا روزنامه دیده بود، به یاد بیاورند.

04. به عنوان کارت کسب و کار شما کار می کند کارت های کسب و کار شرکت و محصولات خود را به مصرف کنندگان معرفی می کند. هدایای تبلیغاتی شما نیز بیشتر یا کمتر به همان شیوه عمل می کنند، اما با نتایج بهتر. در هنگام توزیع اقلام هدیه ای که مربوط به کسب و کار و صنعت شما است، در واقع کسب و کار خود را به مشتریان بالقوه معرفی می کنید. به گفته Marketingsherpa.com، 71.6 درصد از شرکت کنندگان که محصول تبلیغاتی دریافت کرده بودند، نام شرکتی را که به آنها محصول داده بود، به یاد می آورد. کارت کسب و کار به یاد داشته باشید هدایای تبلیغاتی نیز اطلاعات تماس خود را فقط به عنوان کارت های کسب و کار داشته باشد. اقلام هدیه آرم شرکت شما، تصاویر و شعار نشان دهنده پیام کسب و کار شما است. بنابراين محصول مارکدار ملموس به عنوان يک کارت بازرگانی مفید است که مصرف کنندگان می توانند روزانه مصرف کنند. هدایای تبلیغاتی نیز به عنوان بخشی از کمپین رسانه های اجتماعی شما کار می کنند. شما می توانید از هدایای تبلیغاتی به عنوان بخشی از کمپین رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. به عنوان مثال، شما باید کدهای QR خود را در یک بطری تبلیغاتی چاپ کنید. شما همچنین می توانید هشتگ های خود را روی تی شرت و سایر آیتم های تبلیغاتی قرار دهید. به دنبال یک طراحی گرافیکی هستید؟ ما هزاران صاحب کسب و کار از سراسر جهان با نیازهای طراحی گرافیکی خود مانند طراحی لوگو، طراحی وب سایت، پست های رسانه های اجتماعی، بنر و خیلی بیشتر کمک کرده ایم.

05. وفاداری مشتری مشتریان شما باید زمانی که نیاز دارید، محصولات شرکت خود را خریداری کنند. بازاریابان منابع اضافی بیشتری را برای ساخت یک پایگاه جامع از مشتریان وفادار صرف می کنند. آنها در کوتاه مدت از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند تا وفاداری مشتری را به ارمغان بیاورند. با این حال، اطمینان حاصل کنید که هدایای تبلیغاتی شما با استانداردهای با کیفیت بالا و ترجیحا مارک است. افراد با کیفیت برتر از کیفیت اقلام هدایا ارتباط برقرار می کنند. این امر در حفظ اولین بار خریداران محصولات خود برای همیشه کمک خواهد کرد. مقاله ای که در Risinghillmarketing.com منتشر شد، مشتریان را نشان می دهد که هدایای تبلیغاتی را به میزان 52٪ بالاتر از یک نامه دریافت کرده اند. خواندن توصیه می شود: بالا 5 طراحی کارت های ویزیت منحصر به فرد برای افزایش مهارت های خلاقانه شما چگونه طراحی یک کارت کسب و کار چگونه برای ایجاد یک کارت کسب و کار در Illustrator بنابراین، راه خود را برای استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رانندگی مشتریان پیدا کنید. اگر هدایای تبلیغاتی را در ترکیب بازاریابی خود قرار دهید، عالی خواهد بود. کالاهای تبلیغاتی مارک حتی یک وزوز در اطراف شرکت و نام تجاری شما ایجاد خواهد کرد. وفاداری مشتری اطمینان حاصل کنید که اقلام هدیه نوآورانه و به خوبی برنامه ریزی شده است. یک کمپین تبلیغاتی هوشمندانه با استفاده از اقلام دزدی دیگر انواع بازاریابی مثل تبلیغات تلویزیونی و روزنامه خود را تکمیل می کند. به این ترتیب، کمپین بازاریابی شما تاثیر بیشتری بر مخاطبان مورد نظر ایجاد می کند و نمایه نام تجاری شما را افزایش خواهد داد. در حالی که آیتم های تبلیغاتی توجه مشتریان به نام تجاری شما، لوگوی شما، کارت های کسب و کار، وب سایت و غیره را در بر می گیرد، طراحی گرافیک نیز باید بتواند مشتریان را در اختیار بگیرد. اگر شما برای طرح های تبلیغاتی بزرگ و غیره به دنبال طرح های بزرگ هستید، Designhill می تواند کمک کند. این یک بازار پیشرو است که در آن شما می توانید طراحی لوگو با قیمت مقرون به صرفه را دریافت کنید. شما گارانتی بازگشت پول 100٪ را دریافت خواهید کرد اگر شما از مطالب طراحی شده خود راضی نیستید. آیا شما به دنبال طراح گرافیک جدید هستید؟ اگر بله، با ما تماس بگیرید +1 (888) 765-2908 [زمان برای تماس 09:00 تا 18:00 EST (ایالات متحده)] یا ثبت نام برای مشاوره طراحی رایگان نتیجه هدایای تبلیغاتی می توانند مصرف کنندگان را در هزینه های خود در اختیار شما قرار دهندشما قرار دهند .


5 Reasons Why Promotional Products Are Crucial for Any Business
by CHARLES DARWIN Tweet - April 21, 2017 in PROMOTIONAL PRODUCTS - 8 min read

https://www.designhill.com/design-blog/?p=17816
3 Comments
Last updated on February 27th, 2018

Facebook Twitter Google+ LinkedIn
Businesses need promotional products as a cost-effective means of reaching out to more potential customers. This is a low-cost marketing method to drive customers. Even established global players resort to this marketing strategy. For small businesses like startups, promotional products help cut their marketing budget and still draw people’s attention.

Promotional products have been in use as a cost-effective marketing tactics for years. Right from new businesses to big enterprises, these giveaways are marketers’ favorite. A website sageworld.com has listed some interesting stats about the use of promotional products. Here are some of them:

In the U.S, 8 out of 10 consumers have one to 10 promotional products
Six out of 10 such consumers keep promotional products with them for up to two years.
85% of people do business with the advertiser after receiving a promotional item.
31% of the U.S consumers own a promotional bag.
89% of consumers can recall the advertiser even two years after receiving a promotional product.
63% of consumers give away their promotional products when not needed.
The importance of promotional products for business promotion can be gauged from these stats. According to a study by PPAI, 94% of people remember where they received a promotional product gift. The study reveals that 83% of consumers like to get promotional products that has an advertising message. Those who receive the products, 85% of them do business with the advertiser. Furthermore, 58% of the surveyed consumers said they keep the gift items from one year to four years.

Other important stat revealed by the study is that 89% of the consumers said they could recall the advertiser’s name or company name for 24 months after getting the items. Furthermore, promotional products draw whopping 500% more referrals from customers who are satisfied with the gift items. These crucial stats lay emphasis on the significance of promotional products for marketing and brand recognition.

Small and larger businesses recognize the importance of promotional products for reaching out to increasing number of people in a competitive market. The gift items with high-quality product packaging entice the recipients and draw their attention to a company’s business. These products have logo and brand message of the company printed. An aim of the exercise behind giving away promotional merchandise is to drive customers’ interest in the business.

For better results, marketers use branded promotional products that the recipients can use for many months. Such quality products help keep consumers engaged with a brand. This means that one-time distribution of the gift items are good enough to engage customers with your brand for months.

A rule of thumb most of the marketers follow for promotional product campaign is to give away the items of daily use. These gifts may be pens, calendars, mouse pads, umbrellas, water bottles, lip balms and so on. However, experienced marketers work out a creative strategy. They pick the items that are not only useful but unique and of high quality for a broader impact.

Here Are 5 Reasons Why Promotional Products Are Crucial For Any Business
01. Low-Cost Effective Marketing
Many small enterprises can only dream of an overwhelming advertising campaign of a large scale, spreading all over the divergent media. But they can still achieve their marketing goals with low-cost promotional products campaign. There are many low cost promotional items for startups.

Effective Marketing

Most of the manufacturers of promotional products keep the prices very low for mass distribution. Prices of the gift items are low but the impact is high on the recipients.

According to Sageworld.com, mugs, in particular, are effective advertising as 57% of people were able to recall the advertiser on a mug. The products thus deliver a great value for your investment. You will win your customers with a simple giveaway.

02. Instant Brand Recognition
Brand recognition implies that the consumers can identify your company and its products or services immediately when they spot your logo. For example, people can immediately recognize McDonald’s fast food business on seeing its yellow arch logo.

Recommended Reading:

Which Logo Design Type Suits Your Business?
Tips To Create Unique Logo Design For Your Business
How To Create A Simple Yet Effective Logo Design For Brand Recognition
Your gift of promotional items to the customers helps them in remembering and recognizing your business. This is one of the key reasons to distribute promotional items. An article published in technomarketinginc.com states that 89% of consumers can recall the advertiser of a promotional product they’d received in the last two years.

Brand Recognition

The gift remains in their homes and offices or cars etc. for a long time, reminding them of your business and company. In fact, consumers hang on to promotional products for an average of 6.6 months. Next time, when they see your logo they instantly remember the gift and your business. The customers will remember your business even more if you gift them a branded item. They will reward your business by recognizing your products when they go shopping.

03. Greater Exposure Of Your Business
An advertisement on TV or billboard passes through your eyes immediately in a few seconds. But, gift items are in use for most of the time and are in front of eyes. For example, the consumers will wear your gift of a trendy tshirt design for many days. Or, they will sip from your tea or coffee mug more often. Such freebies are an excellent way for increasing your business exposure on daily basis.

Promotional Products

According to Ppai.org, 76.1% of participants could recall the name of the advertiser on the promotional product that they received in the past 12 months. In comparison, only 53.5% of participants could recall the name of an advertiser they had seen in a magazine or newspaper in the previous week.

04. Works As Your Business Card
Business cards introduce your company and its products to the consumers. Your promotional products also function more or less in the same way but with better results. When distributing your gift items related to your business and industry, you are actually introducing your business to the potential consumers. According to Marketingsherpa.com, 71.6% of attendees who received a promotional product remembered the name of the company that gave them the product.

Business Card

Remember the promotional giveaways also have your contact information just as business cards have. The gift items have your company logo, images and a slogan depicting your business message. The tangible branded product thus works as a useful business card that the consumers can use daily.

Promotional products also work as part of your social media campaign. You can use promotional products as part of your social media campaign. For example, you should print your QR codes on a promotional bottle. You can also put your hashtags on t shirts and other promotional items.

Looking for a graphic design?
We have helped thousands of business owners from all around the world with their graphic design needs such as a logo design, website design, social media posts, banner and much more.


05. Customer Loyalty
Your customers’ should be purchasing your company’s products frequently when needed. Marketers spend more additional resources to build a solid base of loyal customers. They use promotional products to drive customer loyalty in a short period.

However, make sure that your promotional merchandise is of high-quality standards and preferably branded. People will associate premium quality of the gift items with your quality of business. This will help a lot in keeping the first time buyers of your products forever. An article published in Risinghillmarketing.com reveals customers who received a promotional product scored 52% higher than a letter only.

Recommended Reading:

Top 5 Unique Business Card Designs To Boost Your Creative Skills
How To Design A Business Card Designs
How To Create A Business Card Design In Illustrator
So, find out your own way to use promotional products to drive customers.

It would be great if you include promotional products in your marketing mix. Branded promotional merchandise will even create a buzz around your company and brand.

Customer Loyalty

Make sure that the gift items are innovative and well planned. A cleverly chalked out promotional campaign using the giveaway items will complement other forms of marketing such as your TV and newspaper ads. This way, your marketing campaign will create a greater impact on the target audience and will help raise your brand’s profile.

While promotional items bring customers’ attention to your brand, your logo, business cards, website, etc. graphic design must also be able to drive customers. If you are looking for great logos etc. designs for business promotion, then Designhill can help. It’s a leading marketplace where you can get logo design at an affordable price. You get 100% Money Back Guarantee if you are not satisfied with the design entries you receive.

Are You Looking for a New Graphic Designer?If Yes, Call Us on +1 (888) 765-2908 [times for calling 9am to 6pm EST (US)] or Register for a Free Design Consultation
Conclusion
Promotional products can drive consumers to your business in a cost-effective way. These giveaways bring instant brand recognition. You can expand the reach of your products or services amongst a larger audience. These items are also excellent for building a solid customer base and driving customer loyalty.


ارتباط با مشتری
اطلاعات تماس
©2016 Pardis Gifts Group, All Right Reserved