021 - 41959
وبلاگ
         

تقویم رومیزی
تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی

یکی از هدایای تبلیغاتی که در پایان سال در کنار سررسید و سالنامه و یا بصورت جداگانه از طرف ارگان ها و شرکت ها خریداری می شود تقویم رومیزی میباشد. هدایای تبلیغاتی پردیس در زمینه تولید و چاپ تقویم رومیزی سالهاست که با کسب تجارب با ارزش و حمایت بزرگترین مشتریان خود

توانسته موفقیت روزافزون و چشمگیری در زمینه فروش این نوع از هدایای تبلیغاتی دست پیدا کند. تقویم رومیزی 98 از مرداد ماه سال جاری در دست طراحی بوده است و تمام تلاش این مجموعه ارائه زیباترین طراحی های گرافیک در این زمینه بوده است و امید است که با ارائه تقویم رومیزی 1398 بیش ازپیش رضایت خاطر شما همکاران و مشتریان خاص این شرکت را فراهم نماییم. در طراحی های تقویم رومیزی 1398 تمام سعی براین بوده که تمام سلایق در نظر گرفته شود و علاوه بر کیفیت طراحی و چاپ، قیمت تقویم رومیزی 98 تا حد ممکن ارزان در نظر گرفته شود.

تقویم رومیزی 98

تقویم رومیزی یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی است، چرا که شما در هر خانه یا محل کاری بروید به ندرت میزی را می بینید که تقویم رومیزی روی آن نباشد. مزیت چاپ و خرید تقویم رومیزی 98 و سفارش تقویم رومیزی 98برای ارگان ها و شرکت ها این است که با چاپ تبلیغ خود برروی تقویم رومیزی 98 میتوانید بطور مداوم در ذهن مخاطب قرار بگیرند.


مطالعه مطالب بیشتر در :
yon.ir/VMxCN


ارتباط با مشتری
اطلاعات تماس
©2016 Pardis Gifts Group, All Right Reserved